MENU

Průmyslová chemie

Průmyslová chemie

Průmyslová chemie

U zrodu téměř každého výrobku běžně používaného v domácnostech, stojí chemická sloučenina vyráběná ve společnostech jako je Draslovka. Průmyslová chemie je tvořena produkty nezbytnými pro mnoho průmyslových odvětví. Proto je potřeba zajistit jejich výrobu ve velkých objemech a zároveň zachovat vysoký standard kvality a nízké ceny. Pokud pro svou společnost hledáte stabilního a spolehlivého partnera, navštivte nás nebo si prohlédněte stránky našich chemických produktů zde.

  

Naše průmyslové chemikálie

DENAX DPG

Difenylguanidin je vulkanizační činidlo, které dodává přírodnímu kaučuku vyšší tuhost.

více

Kyanid draselný

Přemýšleli jste někdy, jak některé věci získaly svůj lesklý povrch? Kyanid draselný je dobrou volbou při galvanizaci a povrchové úpravě materiálů, protože pomáhá zvyšovat účinnost například procesu pozlacení.

více

Kyanid sodný

Kyanid sodný se nejčastěji používá při těžbě a rekuperaci drahých kovů. Je to jedna z nejčastějších a nejefektivnějších metody loužení zlata a dalších drahých kovů z rudy.

více

Chelatační činidla

Chelatační činidla jako ethylendiamintetraoctové kyseliny (EDTA) a její soli jsou nejčastěji používané v průmyslu při výrobě papíru a buničiny.

více

Hnojiva

Stejně jako každý živý organismus, i půda potřebuje ke svému zdraví dostatek živin. Naše kapalná hnojiva patří mezi nejvíce konkurenceschopné produkty na trhu, protože se specializujeme na přidávání dusíku a síry do půdy.

více

Pryskyřice

Pryskyřice mohou být přírodního nebo syntetického původu, se zcela odlišnými vlastnostmi.

více

Víte, že?

Existují bakterie, které se živí kyanidy. Draslovka provozuje tři různé čistírny odpadních vod, z nichž jedna používá právě tyto bakterie pro úpravu odpadních vod. Bioreaktory této biologické čistírny odpadních vod obsahují specifický kmen bakterií, které rozkládají kyanidový odpad z výrobního procesu. Aerobní bakterie ve znečištěné vodě požírají kyanidy a anilin a produkují aniony amoniaku (NH4-) a oxid uhličitý (CO2).

Některé bakterie se živí kyanidy.

Kontaktujte nás

Vámi zde vyplněné osobní údaje budou použity výhradně k reakci na požadavky, odeslané pomocí tohoto formuláře a nebudou nijak dále zpracovávány.

Všechny kontakty