MENU

Agricultural Science

Agricultural Science

Pěstování zemědělských plodin pro potravinářské účely je trvalým předmětem věděcké i politické pozornosti. Při současném tempu růstu obyvatelstva, v kombinaci s klimatickými extrémy a se zpřísňováním hygienických norem, je zapotřebí co nejefektivněji využívat stávající půdní fond. My v Draslovce jsme přesvědčeni, že řešení spočívá v zodpovědném používání udržitelných prostředků - fumigantů, hnojiv a růstových regulátorů, které značně zvyšují výnosy plodin. Náš zemědělský program „Agroscience“ nabízí řešení pro ty, kteří chtějí ze své půdy získat maximum, avšak s nižšími náklady a zároveň chtějí půdu a životní prostředí zachovat pro budoucí generace. Jak si s tímto věda umí poradit? Zeptejte se nás.

Agricultural Science

Naše zemědělské chemikálie

EDN®

EDN® alternativa k methylbromidu, bez freonů, šetrná k ozonové vrstvě. Mezi jeho výhody patří lepší penetrační vlastnosti, vyšší účinnost a kratší doba aplikace. 

více

BLUEFUME®

BLUEFUME® je neselektivní biocid, která se používá pro strukturální fumigace (tj. průmyslové budovy a zpracovatelské závody, mlýny, lodě, letadla atd.) a pro fumigace komodit a čerstvých produktů před naloděním (např. banány, ananasy, řezané květiny atd.).

více

Chlormekvát

Draslovka je jedním z největších výrobců chlormekvátu v Evropě. Chlormekvát, také známý jako ChlorCholineChlorid (CCC), slouží v některých zemích jako jeden z hlavních růstových regulátorů používaných v zemědělství

 

více

Víte, že?

DPG (difenylguanidin) je vulkanizační agent, který se v Draslovce vyrábí od 60. let 20. století. Tento produkt je jedním z klíčových činitelů při výrobě vysoce kvalitních gumárenských produktů a pneumatik. Díky tomuto produktu se v surovém přírodním kaučuku tvoří křížové spoje a můstky mezi jednotlivými polymero vými řetězci. Vulkanizovaná guma je méně lepivá a má lepší mechanické vlastnosti, což je zásadní pro dobré vlastnosti pneumatiky na silnici. Význam DPG pro vulkanizaci pneumatik a gumy roste společně s požadavky na rychlost, odolnost, bezpečnost a výkon pneumatiky a společně s vývojem na poli gumárenských výrobků. DPG vyrobený v Draslovce pokrývá zhruba 40 % trhu EU a společnost je tak jedním z klíčových globálních hráčů.

Pokud v Evropě vlastníte automobil, existuje 40 % pravděpodobnost, že Vaše pneumatiky jsou vyrobeny právě s použitím našeho DPG.

Kontaktujte nás

Vámi zde vyplněné osobní údaje budou použity výhradně k reakci na požadavky, odeslané pomocí tohoto formuláře a nebudou nijak dále zpracovávány.

Všechny kontakty