MENU

Chemické speciality

Chemické speciality

 

V Draslovce podporujeme zdravou vědeckou zvídavost. Naše technické a personální zázemí nám umožňuje podle přání zákazníka vyvinout a přenést do průmyslového měřítka výrobu jakékoli molekuly na bázi CN-. K dispozici máme vysoce kvalifikovaný tým více než 22 chemických specialistů čerpajících z 200 let nasbíraných zkušeností a unikátního know-how. Umíme doslova přenést molekuly z papíru do života v laboratorním a následně v průmyslovém měřítku. Více informací o našem technickém vybavení a chemických laboratořích určených pro výzkum na míru se dozvíte zde.

Naše chemické produkty

Kyanohydriny

Všechny kyanohydriny se běžně používají jako meziprodukty při přípravě opticky aktivních α-hydroxykyselin, α-hydroxyaldehydů a ketonů, 2-aminoalkoholy, použitelné zejména ve farmaceutickém průmyslu.

více

Aminonitriles

Aminonitrily jsou důležitými meziprodukty ve farmakologii, především pro různé deriváty opticky aktivních α-aminokyselin.

více

Aminoacids

Zlepšení adaptability zaměstnanců ke zvýšení bezpečnosti práce.

více

Nitriles

Chelates

Carboxylic Acid Derivatives

Víte, že?

DPG (difenylguanidin) je vulkanizační agent, který se v Draslovce vyrábí od 60. let 20. století. Tento produkt je jedním z klíčových činitelů při výrobě vysoce kvalitních gumárenských produktů a pneumatik. Díky tomuto produktu se v surovém přírodním kaučuku tvoří křížové spoje a můstky mezi jednotlivými polymero vými řetězci. Vulkanizovaná guma je méně lepivá a má lepší mechanické vlastnosti, což je zásadní pro dobré vlastnosti pneumatiky na silnici. Význam DPG pro vulkanizaci pneumatik a gumy roste společně s požadavky na rychlost, odolnost, bezpečnost a výkon pneumatiky a společně s vývojem na poli gumárenských výrobků. DPG vyrobený v Draslovce pokrývá zhruba 40 % trhu EU a společnost je tak jedním z klíčových globálních hráčů.

Pokud v Evropě vlastníte automobil, existuje 40 % pravděpodobnost, že Vaše pneumatiky jsou vyrobeny právě s použitím našeho DPG.

Kontaktujte nás

Vámi zde vyplněné osobní údaje budou použity výhradně k reakci na požadavky, odeslané pomocí tohoto formuláře a nebudou nijak dále zpracovávány.

Všechny kontakty