MENU

Chemické speciality

Chemické speciality

 

V Draslovce podporujeme zdravou vědeckou zvídavost. Naše technické a personální zázemí nám umožňuje podle přání zákazníka vyvinout a přenést do průmyslového měřítka výrobu jakékoli molekuly na bázi CN-. K dispozici máme vysoce kvalifikovaný tým více než 22 chemických specialistů čerpajících z 200 let nasbíraných zkušeností a unikátního know-how. Umíme doslova přenést molekuly z papíru do života v laboratorním a následně v průmyslovém měřítku. Více informací o našem technickém vybavení a chemických laboratořích určených pro výzkum na míru se dozvíte zde.

Naše chemické produkty

Kyanohydriny

Všechny kyanohydriny se běžně používají jako meziprodukty při přípravě opticky aktivních α-hydroxykyselin, α-hydroxyaldehydů a ketonů, 2-aminoalkoholy, použitelné zejména ve farmaceutickém průmyslu.

více

Aminonitriles

Aminonitrily jsou důležitými meziprodukty ve farmakologii, především pro různé deriváty opticky aktivních α-aminokyselin.

více

Aminoacids

Zlepšení adaptability zaměstnanců ke zvýšení bezpečnosti práce.

více

Nitriles

Chelates

Carboxylic Acid Derivatives

Víte, že?

Ačkoliv jsou HCN a kyanidy akutní toxiny, jedná se ve skutečnosti o přírodní látky, které lze nalézt v potravinách a některý rostlinách, ovoci a zelenině. Mezi nejběžnější ovoce a zeleninu obsahující kyanidy patří mandle, soja, bambusové výhonky, maniok, špenát. Kromě zmíněných druhů lze také nalézt kyanidy, nebo látky, které metabolismus na kyanidy přemění v peckovicích, např. v třešních, meruňkách nebo jablcích. Kyanovodík je také obsažen v cigaretovém kouři.

Kyanidy jsou v přírodě přirozeně přítomny.

Kontaktujte nás

Vámi zde vyplněné osobní údaje budou použity výhradně k reakci na požadavky, odeslané pomocí tohoto formuláře a nebudou nijak dále zpracovávány.

Všechny kontakty