MENU

Chemické speciality

Chemické speciality

 

V Draslovce podporujeme zdravou vědeckou zvídavost. Naše technické a personální zázemí nám umožňuje podle přání zákazníka vyvinout a přenést do průmyslového měřítka výrobu jakékoli molekuly na bázi CN-. K dispozici máme vysoce kvalifikovaný tým více než 22 chemických specialistů čerpajících z 200 let nasbíraných zkušeností a unikátního know-how. Umíme doslova přenést molekuly z papíru do života v laboratorním a následně v průmyslovém měřítku. Více informací o našem technickém vybavení a chemických laboratořích určených pro výzkum na míru se dozvíte zde.

Naše chemické produkty

Kyanohydriny

Všechny kyanohydriny se běžně používají jako meziprodukty při přípravě opticky aktivních α-hydroxykyselin, α-hydroxyaldehydů a ketonů, 2-aminoalkoholy, použitelné zejména ve farmaceutickém průmyslu.

více

Aminonitriles

Aminonitrily jsou důležitými meziprodukty ve farmakologii, především pro různé deriváty opticky aktivních α-aminokyselin.

více

Aminoacids

Zlepšení adaptability zaměstnanců ke zvýšení bezpečnosti práce.

více

Nitriles

Chelates

Carboxylic Acid Derivatives

Víte, že?

Existují bakterie, které se živí kyanidy. Draslovka provozuje tři různé čistírny odpadních vod, z nichž jedna používá právě tyto bakterie pro úpravu odpadních vod. Bioreaktory této biologické čistírny odpadních vod obsahují specifický kmen bakterií, které rozkládají kyanidový odpad z výrobního procesu. Aerobní bakterie ve znečištěné vodě požírají kyanidy a anilin a produkují aniony amoniaku (NH4-) a oxid uhličitý (CO2).

Některé bakterie se živí kyanidy.

Kontaktujte nás

Vámi zde vyplněné osobní údaje budou použity výhradně k reakci na požadavky, odeslané pomocí tohoto formuláře a nebudou nijak dále zpracovávány.

Všechny kontakty